az-ubytovani.info **** Apartmány Resident Harrachov ubytovanie Harrachov

**** Apartmány Resident Harrachov ubytovanie Harrachov

Apartmány Harrachov Resident Harrachov

Apartmánový rezort Residence s hotelovou starostlivosťou bol vybudovaný na začiatku Anenského údolia v pokojnom mieste Harrachova. Je obklopený zeleňou s parkovou úpravou.

Apartmány Resident ubytovanie Harrachov popis
Apartmánový rezort tvorí niekoľko budov. Vybavené apartmány sú zárukou kvalitného komfortného ubytovania. Možnosť parkovania v garážach alebo v areáli za poplatok. K dispozícii wellness centrum (masáže, whirlpool bazén s protiprúdom, malé fitness, parná a suchá sauna), ihrisko pre deti (3 - 8 rokov), spoločenská miestnosť s barom a obsluhou. Perfektné miesto pre firemné stretnutia.

Apartmány Resident ubytovanie Harrachov
Moderne vybavené apartmány Resident v Harrachove s kuchynkou zariadenou všetkým potrebným (chladnička, mikrovlnná rúra, sklokeramická doska, varná kanvica). Možnosť vlastnej prípravy jedla. Ďalšie vybavenie - Vstavané skrine, komoda, perinák, jedálenská zostava. Predsieň, kúpeľňa (sprcha alebo vaňa), Internet Wi-fi, trezor, LCD TV-satelit. Predzáhradka alebo balkón. Detská postieľka a prístelka na vyžiadanie. Ku každému apartmánu patrí uzavierateľná pivničná kója pre bicykle alebo lyže.

Apartmány Resident ubytovanie Harrachov reštaurácia
Užite si gurmánske chvíľky v reštaurácii hotel Resident Harrachov. Raňajky sú pre Vás pripravené formou bufetu (07.30 - 10.00 hod), na večeru sa môžete tešiť na trojchodové menu - polievka, hlavné jedlo, dezert (18.00 - 21.00 hod). Pokiaľ nie je polpenzia súčasťou Vášho pobytového poukazu, vyžaduje sa predchádzajúca rezervácia večere na recepcii.

Apartmány Resident ubytovanie Harrachov okolie
Free Skibus Harrachov, zastávka pri recepcii (odvezie Vás na zjazdovku a privezie zase späť) prevádzka podľa stanoveného cestovného poriadku. Mesto Harrachov je vyhláseným strediskom zimných športov v Krkonošiach. Aj mimo zimnú sezónu má však svojim návštevníkom čo ponúknuť - výlety do hôr pešo i na bicykli, bobovú dráhu, golfové ihrisko, minigolf, adrenalínové športy, kúpanie a ďalšie. V Harrachove je tiež Muzeum ski a skláreň s pivovarom a múzeom.

Ubytovanie Apartmány Resident Harrachov
Novo zariadené izby s variabilnou luxusnou manželskou posteľou. 30 - 40 m2: Studio Deluxe 2 + (1 - 2) osoby. 40 - 50 m2: Apartmány Deluxe 2 + (1 - 2) osoby. Duplex Apartmán Deluxe 4 + (2-4) osoby.

Apartmány Hotel Resident Harrachov Platené služby
Wellness centrum, parkovanie, soľná jaskyňa, konferenčná a spoločenská miestnosť (kapacita 120 osôb), pranie osobného prádla, drobný predaj na recepcii (mapy, kefky na zuby, mydlo atď), taxi služba, polpenzia, dovybavenie kuchynskej linky.

Apartmány Harrachov Resident Harrachov - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýApartmány Harrachov Resident Harrachov - Pri hotely je vlastné parkoviskoApartmány Harrachov Resident Harrachov - možnosť pripojenia na internetApartmány Harrachov Resident Harrachov - k dispozícii letná terasaApartmány Harrachov Resident Harrachov - golfApartmány Harrachov Resident Harrachov - k dispozícii kavareňApartmány Harrachov Resident Harrachov - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardApartmány Harrachov Resident Harrachov - akceptuje creditné karty VISAApartmány Harrachov Resident Harrachov - akceptuje creditné karty American ExpressApartmány Harrachov Resident Harrachov - akceptuje creditné karty JCBApartmány Harrachov Resident Harrachov - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalApartmány Harrachov Resident Harrachov - tenis - v blízkosti hotelaApartmány Harrachov Resident Harrachov - krytý bazén v hoteliApartmány Harrachov Resident Harrachov - Televizor má príjem satelitných  programůApartmány Harrachov Resident Harrachov - Izby s vlastnou kúpelkouApartmány Harrachov Resident Harrachov - Izby s vlastnou toaletouApartmány Harrachov Resident Harrachov - Iybz sú vybavené televízorom